KONST / Litografier / Färglitografi 11576011
nr 1157 6011
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Stockholm, signerad och numrerad 55/300, motivet: 46x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:52:04
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg